Dziś jest: 22.01.2018 - Imieniny obchodzi: - Ilość ofert w serwisie: 334 ogłoszeń - Osób online: 2


Kryteria wyświetlania

Szukana fraza:
Miejscowość:
Cena (pln):
Od:
Do:

Kategorie


Polecamy:
Prace magisterskie
Prace licencjackie

Polecamy

PolecamyDodaj baner
Witamy na stronie lawster.pl, jedynym takim portalu z ogłoszeniami edukacyjnymi!

Nasza rozbudowana baza ogłoszeń pomoże Państwu, znaleźć najbardziej interesującą ofertę. Cechuje nas ogromny wybór i korzystne ceny. Na naszym portalu istnieje możliwość zamieszczania ogłoszeń obejmujących między innymi prace licencjackie, prace magisterskie, prace dyplomowe oraz korepetycje. Oferujemy także możliwość wyróżniania ogłoszeń, a to wszystko w atrakcyjnych cenach! Wyróżnianie ogłoszeń to idealny sposób na promocję swojej pracy i zyskanie większej ilości klientów. Lawster.pl to portal, który zrzesza osoby wykonujące usługi edukacyjne, oraz potencjalnych nabywców tych usług. Nasza baza ogłoszeń, to idealne miejsce dla każdego, który pragnie szybko i skutecznie znaleźć interesującą go ofertę, bądź skutecznie wypromować swoje usługi.
Zapraszamy!Ogłoszenie zamieszczone dnia 06-01-2018 w kategorii PISANIE PRAC / Prace licencjackie
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie
NAJTAńSZA POMOC W PISANIU PRACY DYPLOMOWEJ LICENCJ
Cena: 1,00 pln

Gwarancja sukcesu i dyskrecji. Rzetelna pomoc na najwyższym poziomie w kategoriach: pomoc pisanie prac magisterskich, pomoc pisanie prac licencjackich, pomoc pisanie prac inżynierskich oraz pomoc w sprawie wszelkich prac zaliczeniowych, prac semestralnych, esejów, recenzji, referatów i innych artykułów. Jestem do Państwa dyspozycji.

Profesjonalna i tania pomoc w przygotowaniu się do obrony. Pełen zakres usług związanych z pisaniem własnej i oryginalnej pracy dyplomowej. Żadna tematyka nie nastręcza nam problemów.

Zasięg mojej pomocy to pomoc w opracowaniu części lub większych partii materiału do takich opracowań jak: prace magisterskie, prace licencjackie i prace inżynierskie. Także prace zaliczeniowe znajdują się w mojej ofercie.

Mój „konik” to zarządzanie i logistyka. Ale pomaga też z następujących dziedzin: ekonomia, psychologia, marketing, ZZL, public relations, reklama, i wiele innych.
Zajmuję się też poprawą plagiatu. Nawet bardzo wysokich współczynników. Nawet bardzo trudnych form redakcji tekstu. Moje materiały są w pełni autorskie. Są rzetelne i technicznie poprawne.
Wysyłam darmowy fragment materiału do wglądu. Dostępność on-line całodobowo. Płatności w ratach. Pomoc w ekstremalnych terminach zleceń. Umowa - chętnie. Napisz do mnie, postaram się jak najlepiej Ci pomóc.


Dane :

Mateusz mateusz
E-mail: napisze.prace00@gmail.com
Miasto: Warszawa
Region: Cała Polska
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 06-02-2018
Przeczytano: 20 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

E-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.

 Wyróżnij ogłoszenie.Co to jest "Wyróżnienie ogłoszenia" ???* Twoje ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu Lawster.pl (zobaczy je więcej ludzi!),

* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone jaskrawym żółtym kolorem we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć,

* Pogrubiona treść Twojego ogłoszenia sprawi, że je KAŻDY ZAUWAŻY,

* Ogłoszenia wyróżnione emitujemy przez cały miesiąc od chwili opłacenia wyróżnienia,

* A to wszystko za jedynie 19 zł, płatne szybko i łatwo - płatności on-line!

* NAPRAWDĘ WARTO!Ogłoszenia wyróżnione obsługiwane są przez dotpay.Regulamin usługi dostępny: tutaj

Kontakt: kontaktKoszt wyróżnienia: 19 zł za 1 (jeden)  miesiąc emisji.


Dokonaj płatności on-line za pomoca Dotpay w łatwy i bezpieczny sposób!Tu wpisz kod:


« Powrót